Strzelin Dentysta na NFZ w nocy i w święta. Całodobowe Pogotowie stomatologiczne 24/7 czerwiec, 2024 r. Ostry dyżur stomatologiczny NFZ w Strzelinie.

Doraźna pomoc dentystyczna:

Strzelin dentysta w niedziele i w święta. w Strzelinie. Całodobowe Pogotowie stomatologiczne. Doraźna pomoc dentystyczna 24/7 SOR.

NFZ

Kiedy na SOR z bólem zęba w Strzelinie?

Jeśli potrzebujesz pomocy w związku z bólem zęba, zadzwoń na całodobowe pogotowie dentystyczne, a także możesz skonsultować się z lekarzem stomatologiem lub zadzwonić do dyżurnego dentysty w Strzelinie. Stomatologia zachowawcza (estetyczna). Posiadamy ponad 30 lat doświadczenia. Kontakt. – zachowawcze leczenie zębów, wypełnienia (plomby). Dentysta ostry dyżur  ul. Brzegowa w Strzelinie.

Zadzwoń i zarejestruj się na wizytę. Endodoncja. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Nasze recepcjonistki dobiorą dogodny dla Ciebie termin wizyty w naszym gabinecie. Strzelin Doraźna pomoc dentystyczna SOR. Pogotowie stomatologiczne 24/7.

Gabinet Stomatologiczny lek. dent.
Karolina Michalska
Usunięcie zęba mlecznego w znieczuleniu Dentysta ostry dyżur. Badanie jamy ustnej
Strzelin  ul. Wojska Polskiego 121b

Otwarte:
poniedziałek - piątek od 9:00 do 19:00
Sobota, niedziela, święta całodobowo.

  • Strzelin Nagły ból zęba. Dentysta w niedziele i w święta w Strzelinie.

    NFZ Strzelin całodobowy dyżur stomatologiczny. Dzięki dogodnej lokalizacji naszych gabinetów łatwo do nas dotrzeć transportem publicznym. Stomatologia zachowawcza. Funkcjonalność narządu żucia i jego estetyka  bezpośrednio zależą od  zachowania jak największej ilości własnych zdrowych zębów tak zdrowych, jak to tylko możliwe. Stomatologia dziecięca. Zawsze pracujemy zespołowo, co pozwala zmaksymalizować skuteczność leczenia i uzyskać wymarzone efekty. Całodobowy dentysta w sobotę i w święta w Strzelinie.